GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 8748495

nr 874 8495

Porslin

Kina, diverse, 12 delar

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 februari 2014
kl 18:08:50