GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 8748495
nr 874 8495
Porslin
Kina, diverse, 12 delar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:08:50
400 kr
250 kr
450 kr
500 kr